
Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid
kr. 249,00
Cairn Augusta C-Tex er en god all-round luffe til brug på ski og herhjemme i vinterhalvåret. Skallen er lavet af polyester, håndfladen er lavet af PU. Den isoleret med Thinsulate, som er kendt for at være let, komprimeret og rigtig varmt. Luffen er foret … læs mere her
Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid fakta:
- Navn: Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid
- Pris: Kr. 249.00
- Mærke: Cairn
- Fri Fragt: Ja, ved køb over kr. 999
- Kategori: Skihandsker og luffer til damer
- VareID: 18993-22647-61727
Bestil Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid fra Cairn i dag til kun kr. 249.00 - så sendes den direkte til dig.
Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid til din ferie
Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid ligger på hylden i det store sortiment der er i den altid eftertragtede varekategori Skihandsker og luffer til damer. Vidste du, at du også får lovpligtige 14 dages returret der giver dig en god sikkerhed, hvis du alligevel ikke skal bruge din vare. Det overrasker ikke nogen, at der er mange der køber Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid i den kendte webshop AktivVinter.dk, der er blandt de førende i Norden inden for branchen. Vi har håndplukket varerne og blandt dem kan du helt sikkert finde noget du kan li, det kan jo passende være det produkt på denne side. Køber du varer online sparer du penge- det er effekten af, at den attraktive adresse på strøget ikke er nødvendig, og man dermed sparer meget på huslejen.
Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid og fordelene ved at købe online
Når webshops leverer dine produkter, er du sikret lidt bedre rettigheder, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Du skal kunne returnere dine varer i 14 dage. efter dit online køb, og du kan finde webshops der giver mere end standard returretten og giver meget længere returtid. Når webshops har hele deres varekatalog liggende online, kan du se hele udvalget, og det giver en god gennemsigtighed på priserne, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan endda gøre det når du sidder på toilettet med din mobiltelefon. En anden ting du også slipper for, at bæreposen med varerne går i stykker på vej hjem. Dine varer bliver sendt direkte hjem til dig, medmindre du vælger at få dem sendt til din arbejdsadresse, og det kan frit vælges, når du angiver leveringadresse. I dag er der ingen grund til at skulle stå i kø ved en kasse - ved online handel køen er der slet ikke, når du handler online, så ungå de trælse frustrationer over, at det kan tage så lang tid for folk at finde de sidste mønter frem.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
21 anmeldelser af Cairn Augusta C-Tex, skiluffer, dame, hvid
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.